Dzisiaj jest środa, 26 stycznia 2022 r.
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Aktualności :: O nas :: Sprawozdania :: Statut :: Kontakt :: Linki
Majka Jeżowska

 Majka Jeżowska

Dla mnie szkoła podstawowa i liceum w Nowy Sączu to przede wszystkim kształtowanie charakteru, zainteresowań i naprawdę ciężka praca. Nikt nie obiecywał mi, że szkołę przejdzie się lekko, byle jak, tylko że trzeba poświęcić czas, nauce. Myślałam, że ta praca, i ten czas i te łzy kiedyś będą procentować. To jest czas, który każde dziecko, każdy młody człowiek powinien traktować jako inwestycję w siebie.
Kliknij zdjęcie, jeżeli chcesz zobaczyć film i wysłuchać wspomnień z czasów szkolnych. Oni i my gramy z jednej partytury. Zobacz moje szkolne wspomnienia i uwagi na temat edukacji >>>filmowym wywiadzie.

 - JEDEN TALENT  <<<< POSŁUCHAJ

Przekazując  fundujesz >>>stypendia dla wielu, dla tych zdolnych i dla tych którzy postanowili polubić uczenie się. Kilkanaście godzin lekcji z każdego przedmiotu - przez Internet - kosztuje tylko 12 zł, a za 60 zł można wykupić roczny interaktywny kurs języka obcego. Najpilniejsi spotykają się w "realu".

Powered By RiseNet CMS © 2022
proudwatches.com replica watches breitling replica omega replica omega replica rolex gmt master replica omega replica rolex replica